Dárkový certifikát

Pokud si nejste jisti, jakým dárkem potěšit Vaše blízké, přátele nebo kolegy, máme právě pro Vás jedinečnou nabídku certifikátů na konzumaci v restauraci U sv. Jana ve Štítné nad Vláří.

Naše dárkové certifikáty opravdu potěší každého.

Prostřednictvím našeho dárkového certifikátu máte možnost obdarovat své blízké a věnovat jim tak gurmánský zážitek, který nejen potěší chuťové pohárky.

Dárkové certifikáty představují ideální dárek pro každou příležitost, radost udělají Vašim blízkým, přátelům nebo kolegům. Firmy mohou obdarovat své obchodní partnery nebo je použít k vhodné motivaci a ohodnocení svých zaměstnanců. Dárkové certifikáty jsou jednoduše originálním dárkem pro každého!

Dárkové certifikáty nabízíme v hodnotách: 500,- Kč, 1000,- Kč, 1500,-Kč a 2000,-Kč.

Jaké výhody mají podnikatelé při nákupu dárkových certifikátů?

Každý Vámi zakoupený certifikát může být označen Vaším obchodním jménem nebo Vaší ochrannou známkou (samolepka, razítko, atd.…). Protože hodnota certifikátu nepřesáhne 500,-- Kč bez daně z přidané hodnoty, budou splněny podmínky pro to, aby certifikát mohl být považován za reklamní a propagační předmět jak ve smyslu zákona o daních z příjmů, tak i zákona o dani z přidané hodnoty.

Jak lze dárkový certifikát použít?

Objednávkový formulář

Kontaktní osoba